نحوه ارسال سفارشات 

1- ارسال از طریق پست پیشتاز :
با انتخاب این گزینه ، کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12:00 روزهای کاری (شنبه تا پنجشنبه) ثبت سفارش می شوند ظرف همان روز بسته بندی و به پست ارسال می شوند و کد رهگیری پستی از طریق سایت برای شما پیامک می شود ، بازه ی تحویل برای سفارشات داخل شهر تهران بین 1 تا 2 روز کاری و برای شهرستان ها بین 1 تا 3 روز کاری می باشد .

2- ارسال از طریق پست سفارشی :
با انتخاب این گزینه ، کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12:00 روزهای کاری (شنبه تا پنجشنبه) ثبت سفارش می شوند ظرف همان روز بسته بندی و به پست ارسال می شوند و کد رهگیری پستی از طریق سایت برای شما پیامک می شود ، بازه ی تحویل برای داخل شهر تهران بین 2 تا 5 روز کاری و برای شهرستان ها بین 2 تا 7 روز کاری می باشد .

3- ارسال از طریق تیپاکس :
با انتخاب این گزینه ، کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12:00 روزهای کاری (شنبه تا پنجشنبه) ثبت سفارش می شوند ظرف همان روز بسته بندی و به تیپاکس ارسال می شوند و کد رهگیری مرسوله از طریق شرکت تیپاکس برای شما پیامک می شود ، بازه ی تحویل برای داخل شهر تهران 1 روز کاری و برای شهرستان ها بین 1 تا 3 روز کاری می باشد .
پرداخت هزینه مرسولات تیپاکسی به صورت پس کرایه می باشد (یعنی پس از تحویل بسته به گیرنده ، هزینه توسط متصدی شرکت تیپاکس دریافت می شود)

4- ارسال از طریق پیک موتوری :
با انتخاب این گزینه در ساعات کاری شرکت (شنبه تا چهارشنبه ها از ساعت 9:30 صبح الی 17:00 و پنجشنبه ها از ساعت 9:30 صبح الی 15:00) سفارشات بلافاصله بسته بندی و از طریق پیک موتوری اسنپ باکس در کمترین زمان ممکن (حدودا یکساعته) تحویل داده می شود .
پرداخت هزینه در این روش به صورت پس کرایه می باشد (یعنی پس از تحویل بسته به گیرنده ، هزینه توسط راننده اسنپ باکس دریافت می شود)

5- دریافت حضوری :
با انتخاب این گزینه در هنگام ثبت سفارش میتوانید در ساعات کاری شرکت مراجعه و سفارش خود را شخصا دریافت نمائید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *